Відгуки клієнтів

Ми починали з налаштування Facebook-реклами: саме Веблайн відповідає за те, щоб комерційні матеріали на нашому сайті отримували максимальне охоплення. Нещодавно почали працювати з ними також над пошуковою оптимізацією mc.today. Я ціную цю команду за чуйність, надійність та проактивність.
Віра Черниш
Керівник та співвласник видання MC.Today
Логотип зроблено точно у відповідності до нашого запиту. Хоча ми й не художники та зобразили макет на папері дуже умовно, круто, що ви відчули ідею та зробили все саме так, як ми хотіли) Кольори, промальовка – усе подобається.
Анастасія Абрамова
Засновниця проекту Vegata
Хочу висловити величезну подяку дизайнеру Кутовому В’ячеславу! Дуже грамотний спеціаліст, який чує клієнта і якось відчуває, чим можна клієнта порадувати! Усі завдання виконувалися навіть швидше, ніж потрібно.
Валерія Освяникова
Туристичне агентство Delfin Travel
Висловлюємо свою величезну подяку колективові та керівництву компанії Webline Promotion за високоякісну роботу та кращу з підтримок, яку ми коли-небудь зустрічали. Ми працювали з багатьма підрядниками з SMM і юзабіліті та можемо впевнено сказати, що ви – кращі за всіх.
Сергій Скриннік
Засновник школи A-Level
Висловлюю свою подяку компанії Webline Promotion та керівникові В’ячеславу Кутовому за чудове співробітництво та створення логотипа для нашого барбершопу Frant Men. Робота проводилась на професійному рівні, всі наші побажання завжди враховувалися під час роботи над створенням логотипа.
Наталія Андрющенко
Будь-який керівник, котрий відкриває бізнес-проект в інтернеті, приходить до того, що сайт потрібно оптимізувати, адмініструвати, просувати та наповнювати контентом. Ми вже мали досвід просування інших проектів, не пов’язаних з риболовлею, одразу скажу, що досвід негативний, але тут ми підійшли до вибору компанії з холодною головою. Вибір зробили на користь компанії Webline Promotion завдяки гарним рекомендаціям колег, великому штату співробітників, котрі вирішують будь-які питання у сфері інтернет-маркетингу, роботі за договором, конкурентній ціні. За короткий термін магазин піднявся за SEO-показниками, кількість переходів та продажів зросла. Попереду ще багато роботи, проте вже можна сміливо сказати, що ми задоволені результатом!
Сергій та Станіслав
Керівники компанії Fishing Mania
Давно працюємо з Webline Promotion за контекстною рекламою та SEO. Спеціалісти дуже швидко розібралися в нашій складній специфіці. У стислі терміни ми змогли збільшити кількість та якість лідів, одночасно зменшити бюджет на рекламу. Ентузіазм команди Webline з часом залишається на висоті. Наш акаунт-менеджер постійно на зв’язку та завжди дуже швидко реагує на коригування в роботі. Будь-яка робота спеціалістами Webline виконується вчасно. Сміливо рекомендую цю компанію та вдячний їм за професіоналізм!
Руслан Коник
Директор компанії Raymark
Хочу подякувати та похвалити Лізу Камчатну за таке чудове співробітництво. Вже майже рік усі проекти, які ми передаємо Webline Promotion, курирує Ліза. Щодня я спілкуюся з великою кількістю клієнтів та підрядників і можу сказати, що таких спеціалістів на ринку дійсно мало. Ліза до кожного проекту підходить відповідально та чітко, завжди на зв’язку (навіть у своїй відпустці!). З боку Лізи ніколи не спостерігала ніяких затримок чи неточностей. Завжди все детально пояснить та проконсультує. Спеціаліст своєї справи. З такими спеціалістами хочеться та дуже приємно працювати.
Анастасія Владикова
Аккаунт-менеджер DaCompany
Висловлюю свою вдячність колективу та керівництву компанії Webline Promotion за маркетингову підтримку в розвитку сайту. За швидке та своєчасне прийняття рішень, а найголовніше правильних рішень на тих чи інших етапах просування нашого бренду в internet-просторі. Співробітництво з вами приємно здивувало та змінило мою думку щодо digital-агентств у цілому. Бажаю вам і в подальшому тримати таку ж марку, а також якомога більше цікавих проектів та задоволених клієнтів.
Андрій Кононенко
Керівник компанії Seventeen
Дякуємо Веблайну за чудово налагоджену роботу, професіоналізм співробітників та їхню незвичайну доброзичливість. З вами працюється легко та з задоволенням. За короткий час розрізнена інформація щодо просування сайту була зібрана воєдино, структурована, зафіксована у вигляді чітких ТЗ. Тепер залишається лише впроваджувати рекомендації.
Тетяна Лозовик
Директор з маркетингу AquaFinish
Шукав підрядника для реалізації КММ-просування дуже складного проекту (каркасно-тентові конструкції, вироби). Webline вразили своєю уважністю до проекту + одразу запропонували кілька варіантів реалізації. Завжди дослухалися до коригувань та зауважень. Також порадував дуже оперативний зв’язок з менеджером Лізою та керівником відділу РРС Ксенією. Будь-які питання вирішувалися дуже швидко та професійно. Сподіваюся на подальше продуктивне співробітництво! + треба спробувати ще ваші інші послуги ☺
Ярослав Алексійчук
Керівник відділу маркетингу Тент Строй Україна
Користуюся послугами SMM в компанії Webline Promotion вже протягом трьох років. У них гарна команда, та протягом усього часу співробітництва вони пропонують вводити щось нове, щоб покращити показники. Я задоволений, гарні ідеї, гарний дизайн. Дякую всій команді Webline Promotion за відмінний сервіс!
Дмитро Ольховський
Керівник франчайзингової мережі Escape Quest
Висловлюю вдячність хлопцям з Webline Promotion та В’ячеславові зокрема за мій новий логотип! Робота проводилася на професійному рівні, було надано чимало варіантів логотипу, всі мої побажання та навіть не дуже зрозумілі забаганки були реалізовані. Також дякую за відмінну комунікацію та терпимість до моїх затримок з відповідями!
Руслан Баночкін
Керівник та співвласник видання mc.today Віра Черниш порадила мені Webline Promotion для налаштування реклами у соціальних мережах. Я дуже вдячна їй за цю рекомендацію! Наш досвід роботи з Webline Promotion – це задоволення професіоналізмом команди та результатами. Всі налаштування реклами в Facebook та Instagram, а також креатив рекламних оголошень робить для нас команда Webline. Особливо цінним для нас у роботі з Webline є проактивність команди, їхнє розуміння суті нашого бренду, дбайливе ставлення до нашого рекламного бюджету та фокус на результаті. Прозора та постійна комунікація з Анною Кіш і Єлизаветою Камчатною дозволяє оперативно приймати рішення, отримувати задоволення від процесу та разом радіти результатам. Все це надає відчуття єдиної маркетингової команди для нашого бренду. Це дуже круто! Аня, Ліза та вся команда Webline, дякую вам!
Катерина Журавська
Засновниця бренду взуття SITELLE
Однією з вимог успішного розвитку компанії є взаємодія з надійними партнерами, котрі завдяки професіоналізму та прагненню до високих результатів допомагають досягати всіх поставлених цілей.


Наше співробітництво з компанією Webline Promotion триває з 2016 року. Вся комунікація та організація роботи відбувається через керівника відділу акаунт-менеджерів Камчатну Єлизавету Костянтинівну. За цей час вона зарекомендувала себе як професіонал своєї справи. Чуйна, не конфліктна та завжди йде на компроміс. Відповідальна та орієнтована на результат.

Хочеться підкреслити, що наше співробітництво побудоване на довірі та чітко сформованій комунікації. Єлизавета завжди на зв’язку, навіть у неробочий час, коли необхідне уточнення, корекція чи інша допомога в реалізації послуг. При виникненні технічних питань Єлизавета завжди оперативно відповідає, підключає до комунікації інших відповідальних осіб. Це допомагає нам з якісною реалізацією послуг.

Юридичне бюро «Таран» висловлює вдячність колективу компанії за виказану довіру та плідне співробітництво в межах абонентського обслуговування! Бажаємо всім співробітникам не зупинятися на досягнутому, а компанії – процвітання!
Юридичне бюро "Таран"
Ми співпрацюємо з агентством Webline Promotion вже понад 2 роки, і варто зауважити, що дуже задоволені своїм вибором. З компанією Webline Promotion приємно працювати, оскільки ми знаємо, що всі задачі будуть виконані оперативно та якісно. Особлива подяка Анні та Єлизаветі за зв’язок 24/7 та творчий підхід до роботи.
Валентина Орленко
Спеціаліст з маркетингу та реклами CREAMOIRE
После запуска интернет-магазина возникла потребность в помощи с его настройками. На начальном этапе очень важно найти специалистов, которые заинтересованы в вашем успешном развитии. Webline Promotion удалось выполнить техническую и текстовую оптимизацию, формирование структуры, сбор семантического ядра. Очень удобно, что я могу участвовать в процессе и наблюдать за всеми изменениями, которые приводят к росту показателей. Выражаю благодарность руководителю отдела аккаунт-менеджеров Елизавете и менеджеру Наталье за проделанную работу. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество в продвижении моего проекта.
Владимир Клёпа
Co-Founder dynastia.gold
В октябре месяце нам посчастливилось стать клиентами агентства интернет-маркетинга Webline Promotion.

Выражаем огромную благодарность всему коллективу Webline Promotion и хотим выделить отдельно руководителя отдела аккаунт-менеджеров Лизу Камчатную.

Лиза показала свой высокий профессионализм и умение найти подход к клиенту, особенно, который ничего не понимает в этой сфере.

Все поставленные сроки были соблюдены, все отчеты по отдельным этапам предоставлялись своевременно и и с соответствующими разъяснениями.

На все поставленные вопросы отвечала даже в не рабочее время, никогда не отказывала в помощи и консультации.

Даже после окончания контракта на разработку сайта, всегда помогает и не оставляет нас без внимания и ответов на вопросы.
Анастация Цыганок